Tıkla ve Hemen Ara
Karahayıt Mh. Atatürk Cd. No:76 Pamukkale / Denizli - Rezervasyon 0258 420 08 40

Hakkımızda

Anasayfa Hakkımızda

Hakkımızda

Karahayıt’da, Pamukkale travertenlere 4,7 kilometre mesafede yer alan Karaca Pansiyonumuz , klimalı odalar ve ücretsiz özel otopark sunmaktadır.

Bazı konaklama birimlerinde yoğun bir günün ardından dinlenebileceğiniz oturma alanı vardır. Karahayıt çarşı ya bakarken bir fincan çayın tadını çıkarın. Odalarda özel sıcak su havuz banyolar bulunmaktadır. Konforunuz için terlik ve ücretsiz banyo malzemeleri temin edilmektedir. Düz ekran TV mevcuttur.

Pansiyonumuz 24 saat açık resepsiyon, ortak mutfak, ortak salon ve ortak oturma alanı bulunmaktadır.

Pansiyonumuzda ayrıca bisiklet ve araba kiralama hizmeti verilmektedir. Karaca pansiyon, meşhur Karahayıt kırmızı sıcak su travertenine 1 km ve Pamukkale travertenine 4,7 km uzaklıktadır. En yakın havaalanı Denizli - Çardak  Havaalanı, tesise 72 km uzaklıktadır.

Pansiyonumuz karahayıt şifalı kaplıca merkezinin içinde olmakla beraber özellikle  odalarımızda bulunan sıcak su havuzlarında termal suyun şifalarından faydalanabilirsiniz. Bu güzel termal banyonun ardından karahayıt alışveriş mekanlarında harika bir yürüyüş sizi bekliyor.

Pansiyonumuz Karahayıt –Pamukkele en iyi fiyat / fayda oranına sahip! Konuklar bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında paralarından daha fazlasını alıyor.

Hava Alanı  (CARDAK)        

72 KM

Denizli           

17 Km

Pamukkale (Hiearapolis)

5 Km

Kırmızı Su

1 Km

Denizli Teleferik

23 km

 

 

ALIŞVERİŞ

 

- Market

KARAHAYIT ÇARŞI

- Butik

KARAHAYIT ÇARŞI

- Gümüş                

KARAHAYIT ÇARŞI

- Deri / Çanta / Ayakkabı

KARAHAYIT ÇARŞI

- Ev Tekstili

KARAHAYIT ÇARŞI

- Kuaför

KARAHAYIT ÇARŞI

- Foto servis

KARAHAYIT ÇARŞI

- Hediyelik eşya

KARAHAYIT ÇARŞI

- Cafe-Nargile-oyun

KARAHAYIT ÇARŞI

 


Masa Tenisi

Odaya Özel Termal Havuz